Gwałt BDSM.

Gwałt BDSM.

Natalko, szanuje Twoją przeszłość, ale mam takie, a nie inne preferencje seksualne i które dla wielu moich kobiet z przeszłości okazały się za trudne. Lubie anal i głębokie gardło a ty do dziś, mimo że minął rok, od kiedy jesteśmy, w związku masz problem z lodem.

Gwałt BDSM

Poczekaj, nie przerywaj mi. – powiedział spokojnie- nie obwiniam Cię za to, po prostu mowie jak jest.
Dlatego proponuje, żebyśmy mieli wspólną uległa, która będzie lubiła takie zabawy i da nam obojgu przyjemność albo jeśli wolisz tylko ja, będę się z nią raz-dwa razy w miesiącu spotykał. Seks z Tobą jest cudowny, bo cię kocham, ale nie chce rezygnować z moich upodobań, a ty im nie podołasz.

– Z miłości do mnie chcesz pieprzyć inną laskę i jeszcze prosisz o błogosławieństwo. Michał przeginasz. Tak mam problem z lodem i z seksem ogólnie i bardzo dobrze wiesz, dlaczego i ile naszych treningów dojście tu gdzie jesteśmy, nas oboje kosztowało. A teraz chcesz to wszystko spieprzyć. Bo jak ufać komuś, kto mówi wprost, że chce Cię zdradzać. Byle móc popatrzeć jak laska dławi się kutasem.
Wiedziałeś jak, jest, wiążąc się ze mną. Pamiętasz jeszcze jak trudno, mi było zaprzyjaźnić się z Panem Krasnoludkiem, na którym na początku trenowałam loda, ile miesięcy trwało nim byłam gotowa bez złych emocji wziąć do ust realistyczne dildo, o twoim sprzęcie nie mówiąc. Czego oczekujesz, że będę zadowolona ze mój chłop, pieprzy inną? A może mam się przyglądać i uczyć jak cię obsługiwać?

Czy ciebie do końca pojebało? Myślisz, że rozkraczę się przed laską, którą będzie pieprzył w dupę mój facet?
Moja cipa Ci nie wystarcza, bo zbyt wiele razy mój opór był przełamywany siłą i za słabo pulsuje na tobie. A może jestem zbyt rozjebana dla konesera ciasnych dupek.
Wiesz, ja już miałam w życiu dość trójkątów, i innych wielokątów, szczególnie jak zaraz po tym, jak mnie tam zamknęli i przyszedł pierwszy klient, ugryzłam go w chuja, wiesz co mi, za to zrobili?
Najpierw była chłosta, przywiązali mnie na środku za ręce do haka w suficie,  skórzany bicz raz po raz spadał na moje, piersi, uda brzuch, już to było bolesne, bo bili z całej siły.
A co jakiś czas dobrze wymierzony cios dosięgnął obolałej po „egzaminie na kurwę”, cipki, i tak przez godzinę, powiedzieli, że to się skończy, jak im wszystkim grzecznie obciągnę. Brzydziłam się ich i siebie ból mieszał się z upokorzeniem. Też lubi głębokie gardło, przy ostatnim, był naprawdę, potężny czułam, że się dusze, znów ugryzłam, tym razem uznali, że cipa im już nie wystarczy, nigdy nie miałam nic w tyłku a tu 10 chłopa jeden po drugim, każdy mnie po kolei wchodził od razu do samego końca, w trakcie pojawiały się klapsy na porozcinaną od bata skórę. Oczywiście wszystko na sucho, jedyne co pamiętam to olbrzymi ból, który czułam, żaden się nie spuścił w środku, a na koniec na 3 baty. Wiesz, jak to jest, kiedy od środka czujesz jak coś, wielkiego cię rozrywa, potem dołącza, drugie równie duże. A ty musisz myśleć tylko o wzięciu kolejnego wdechu i niezaciśnięciu zębów?! Nie wiesz i nigdy nie zrozumiesz. Jak tak bardzo ci na tym zależy, że jesteś gotów mnie zdradzać, to okej zrobię ci wymarzonego loda tu i teraz, a potem możesz wejść w moją dupę, najwyżej znów będę się budziła z krzykiem, wrócą myśli samobójcze, ale poświęcę się, żebyś był szczęśliwy. To mówiąc, wyciągnęła ręce do jego rozporka.– złapał ją za ręce, po czym podszedł bliżej i unieruchomił w ją w uścisku.

Była rozżalona i poirytowana, więc zaczęła się szarpać. Nie ustępował. Trwało to kilak minut nim się uspokoiła, wtedy ją puścił.
– Nie, nie chcę, żebyś się zmuszała, do czegokolwiek w łóżku ze mną. Mówiłem już, że uwielbiam się, z tobą kochać, absolutnie. Współczuje, widziałem blizny, ale myślałem, że to rozstępy po ciąży. Tak jak obiecałem, znajdę tego bydlaka, który tym wszystkim rządził i każdego z nadzorców, którzy cię skrzywdzili. Natomiast podsunąłeś mi inny pomysł. Mówiąc, że nie mam pojęcia, jakie to uczucie mieć coś w sobie. Możesz użyć strap-ona na uprzęży, słowem moja dziurka jest Twoja. Tylko proszę bądź dla mnie delikatna.

Odsłony: 162

0 0 votes
Article Rating
0 0 votes
Article Rating

Autor

Author: Anonim
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments