Koreczek

Tekst instagramowej Krulowejlodu  https://www.instagram.com/krulowalodu/

Długo czekałam na ten dzień, tak długo Ciebie nie było…. Pogubiłam się już w kalendarzu….
Zjawiasz się niepostrzeżenie, stajesz tuż za mną i czuję przyjemne drżenie.
Całujesz mnie w kark i szeptem mówisz witaj kochana…. Dłonie Twoje me piersi masują, sutki już sterczą, między palcami Twoimi rosną.
Twój oddech wprawia moje ciało w obłędny szyk pożądania. Bez zbędnych słów podciągasz moja kusą spódniczkę, bielizny nie mam, wiem, że stęskniony byś ją rozerwał.
Dłonią przesuwasz po plecach zmuszając bym przylgnęła piersiami do kuchennego blatu i jednym ruchem wchodzisz we mnie mokrą, spragnioną i stęsknioną.
Twoja męskość cudownie mnie wypełnia aż jękam i stękam, bez Ciebie to była udręka….
Wsuwasz członka mocno głęboko, raz wolniej raz szybciej, ja coraz bardziej mam wilgotno, zaspokojona pierwsza cipki tęsknota, przylegasz do mnie i szepczesz do ucha, mam prezent.
Nie ruszaj się mała, oddech głęboki weź, ciało rozluźnij, poczujesz dreszcz.
Przyjemnie się wsuwasz powoli z czułością, tak lubię czuć delikatny, leniwy posuw, chłonę Ciebie każdym zmysłem, szczególnie szparka moja Cię chłonie, dobrze wiesz co lubię i jak sprawić, że cała się rozpłynę. I wciskasz analny koreczek w mój cudowny tyłeczek potęgując moje doznania rozkoszne. Szepczesz do ucha czy mi dobrze, ucho ssiesz, podgryzasz, ja oniemiałam i tylko oddech powolny wypuszczam i czekam aż zaczniesz dopieszczać dziurki dwie.
Koreczek przekręcasz, bawisz się nim i ruchy Twe szybsze, niecierpliwe, widok nieziemsko Cię podnieca, słyszę Twe dźwięki podniecenia i oddech podekscytowany.
Uwielbiam Cię słyszeć, zmysły moje szaleją a podniecenie sięga zenitu.
Krocze moje sokiem ocieka a Ty korzystasz i fiutem rozpieszczasz. Obracam głowę, w oczy chce Ci spojrzeć byś zobaczył mą szaleńczość….
Ty sprośnie kciuk w usta mi wkładasz i ssij do mnie powiadasz. Ssę z przyjemnością i już tęsknię by, zamiast kciuka possać Twojego fiuta, koreczek lekko wyciągasz a zamiast niego wilgnego paluszka mi w dupkę wciskasz, doznania moje szybują w niebo a Ty na ten widok niemal dochodzisz, dzikość męskości z Ciebie wychodzi, nie jękam już tylko krzyczę z rozkoszy, podążasz za mym głosem i we mnie z okrzykiem cudownie kończy

Odsłony: 158

0 0 votes
Article Rating
0 0 votes
Article Rating

Autor

Author: Admin
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments