Odczuwać pragnienie

  Nigdy nie sądziłam , ze nadejdzie ten dzień …. to właśnie wczoraj uwierzyłam w przewlekły orgazm .
Dzień ten zaczął się zwyczajnie – budząc się zaczęłam odczuwać pragnienie. Chciałam poczuć męski dotyk – zaczęłam sobie wyobrażać postać która dotyka delikatnymi dłońmi moja mokrą cipkę a jego gorące i namiętne usta stykały się z moimi – myśli te zaczęły sterować moją ręką która zaczęła się bawić i podrażniać moja łechtaczkę która robiła się coraz to wrażliwsza aż w końcu najmniejszy dotyk sprawiał mi bol – lecz bol ten był przyjemny dla mojego ciała i tylko wzmacniał moje instynkty.

  Już wiedziałam że dzień ten będzie przesycony nie wypełnioną rządza – Lecz czy tak do końca nie wypełniona ??? Przecież byłam umówiona z jakimś niewyżytym seksualnie facetem z czata. Zaczęłam odliczać minuty do tego spotkania a moje ciało robiło się coraz bardziej gorące, czułam jak moja cipka robiła się coraz to bardziej spragniona wrażeń. W końcu stało się – pierwsze spojrzenia na siebie i już wiedziałam że dziś nie wytrzymam. Wsiedliśmy do samochodu a nasze rozmowy zaczęły się kręcić wokół seksu. Zaczęłam się pocić, miałam ochotę rzucić się na niego i zedrzeć ubrania a potem bawić się jego penisem tak żeby eksplodował.

  On najwyraźniej tez miał podobne myśli do moich, gdyż zaproponował abyśmy do niego pojechali- zgodziłam się.

Wchodząc do jego domu zaczęłam przeczuwać ekstazę a on bez słowa rzucił mnie na lóżko.
Rozebrał mnie – bawił się moim ciałem a ja przezywałam niesamowita rozkosz – całował mnie w każdą cześć mojego ciała – płonęliśmy ogniem silnym i gorącym. Zaczął wkładać palce do mojej szparki wpierw jeden potem drugi . . .

  Druga zaś dłoń bawiła się moimi sutkami które robiły się coraz bardziej sztywne.
Schodził ustami coraz niżej aż wylądowały w moim najwrażliwszym miejscu .

Zaczął ssać moja cipkę i docierał językiem do każdego zakamarku – nie oszczędzał mnie gdyż wiedział ze preferuje metody sadomasochistyczne – zaczął ściskać zębami łechtaczkę a ja krzyczałam z bólu.
Robił to coraz mocniej aż leciały mi łzy z oczu . Wtedy poczułam ze zbliża się szczyt – to było niesamowite  – jeden orgazm za drugim – wybuchałam.
Role się zmieniły – bawiłam się jego twardym penisem, masowałam go okrężnymi ruchami aż w końcu wzięłam do ust -ssałam i przeciągałam tak długo aż na jego twarzy malowało się cierpienie.
Spuścił się prosto w moje usta a ja mogłam pic ten nektar bez końca . . . . chciałam aby jego pała wylądowała w mojej szparce . . . . chciałam aby był względem mnie brutalny i bezlitosny . . . . .
do teraz odczuwam skutki tej nocy . . . . to było niesamowite.

Odsłony: 177

0 0 votes
Article Rating
0 0 votes
Article Rating

Autor

Author: Nieznany
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments