Seans w kinie. #1

Seans w kinie

Autorką tego opowiadania jest instagramowa “taka_ona_ja”
Zapraszam na jej konto https://www.instagram.com/_taka_ona.ja/

Seans w kinie

Piotr pracował na drugą zmianę w kinie. Wiedziała, w jakim mieście i wiedziała, że dziś też będzie do ostatniego seansu i potem gdy skończy się ostatni film będzie musiał na chwilę opuścić swój pokój, by pozamykać wszystko. On natomiast nie wiedział, że ona znajduje się od rana w jego mieście -akurat tę miejscowość jej firma wybrała na szkolenia. Wiedziała, że takiej okazji nie przepuści i że dziś będzie miała w ustach tego pięknego grubego kutasa i w końcu posmakuje pierwszą kroplę i przekona się, czy jest tak słodka, jak sobie wyobrażała, gdy rozmawiali on linę. Postanowiła wyjść z firmowej kolacji, na którą ubrała się jak rasowa sucz.

seksowne figi

 Usmiechnela się lubieżnie wstając od stolika, przechwyciwszy spojrzenie Michała który od dawna miał na nią ochotę. Celowo tak się ustawiła wstając by wiedział, że ma na sobie pończochy i że gdyby chciał i gdyby mu na to pozwoliła z łatwością zaciągnąłby ją do toalety i podnosząc lekko sukienkę zdarł wilgotne już stringi i ją zerznął. Niestety blondyni nie byli w jej typie…
No tak blondyni nie byli w jej typie….zresztą tej nocy Piotr był daniem nr 1 Mrugnęła więc tylko okiem i kołysząc pupą na niebotycznych obcasach wyszła z sali bankietowej mając pełna świadomość, że wzrok Michała przyklejony jest do jej krągłej pupy i zjeżdża po zgrabnych nogach. Odwróciła się z premedytacją zdążywszy zaważyć, że jego ręka spoczywała pod stołem próbując ujarzmić sterczącego kutasa, gdy Ola ich wspólna koleżanka chciała zaprosić go do tańca. Ich oczy spotkały się…. uśmiechnęła się czując trumf kobiecości i dumę, że samym tylko strojem obecnością i tym nagłym wyjściem wywołała pożar zmysłów w spodniach Michała. Odrzuciła lekko długie ciemne włosy by zobaczył z daleka jej długie czerwone paznokcie, którymi go nie podrapie ..hmmm. …i wyszła znikając w ciemności. Udała się na spotkanie z Piotrem pięknym brunetem, z którym flirtowała od roku czując dreszczyk pożądania i podekscytowania na myśl o tym, jak Piotr zareaguje, gdy wracając do pokoju poczuje najpierw dłoń, która dotknie jego łydki a później zdecydowanie dotrze w końcu do upragnionego celu. A jej usta i dłonie będą już gotowe na przyjęcie Jego pięknego….grubego kutasa …

I dotarła w końcu do kina przed ostatnim seansem. Gdy przekroczyła próg budynku przez jej ciało przebiegł dreszczyk emocji ….przezornie założyła ciemne okulary, za którymi mogła skryć swoje niebieskie oczy. Przy kasie stała jakaś blondynka, gdy kolejka zaczęła topnieć z bocznych wejść wyszedł Piotr.
Choć nigdy nie widziała go w realu od razu podskórnie wyczuwała każdym centymetrem swojego ciała, że to jej wirtualny kochanek. Piotr podszedł na chwilę do kasjerki po kilku zdaniach oddalił się w kierunku drzwi, by wpuszczać na seans, odruchowo jego wzrok spoczął na jej nogach, gdy przechodził.
Lekko zadrżała wiedziała, że uwielbiał mini i zgrabne łydki a jej lubił w szczególności. Gdy podniósł wzrok chcąc się jej przyjrzeć odrzuciła włosy, by lekko przykryć swoją twarz. Czuła, że mimo ciemnych okularów mógłby ją rozpoznać, w końcu nieraz rozmawiali online. W końcu Piotr udał się do drzwi a Ewa wyszła z kolejki pytając wcześniej o toaletę. Krążyła w półmroku między korytarzami aż w końcu trafiła….na czerwone drzwi. Znała dobrze rozkład pokoju z wcześniejszych rozmów online więc bez trudu po ciemku weszła do środka i podeszła do biurka.

Wiedziała, że nie ma zbyt wiele czasu. Piotr włączał filmy ze swojego pokoju zaraz po tym, jak wpuścił wszystkich na salę. Po tym, jak zdjęła płaszcz i dała nura pod szerokie biurko udało jej się tak błyskawicznie zwinąć długie nogi tak że mimo obcasów schowała się skutecznie. Dawno nic ją tak nie pobudziło, jak ten dźwięk otwieranych drzwi.
Gdy Piotr wszedł do środka …usiadł przy biurku i odpalił film. po kilku minutach odprężył się i …wysłał do niej wiadomość nie wiedząc o ironio, że ona czyha pod jego biurkiem. Dobrze, że przezornie wyciszyła dźwięk telefonu i uśmiechnęła się w odpowiedzi na pytanie, co robi moja piękna Pani odpisała wysyłając diabełka.
Po chwili z drżeniem wyciągnęła dłoń, by go dotknąć….poczuła ogromne podniecenie Piotr, gdy tylko poczuł jej dotyk nagle zerwał się i głośno zawołał kto tu jest i schylił się pod stół…ich oczy się spotkały, obojga przeszyła iskra oooo…..zawołał, a co to za kociak się tu schował ?

Miau…. zamruczała odważnie nie spuszczając z niego wzroku i na czworakach wyszła spod biurka kręcąc kusząco pupą. Spokojnie Piotrze dziś jest wieczór, w którym spełni się jedno Twoje życzenie a znam ich kilka. Już przy pierwszych słowach widziała jak jego oczy się rozbłysły, gdy rozpoznał jej głos, w końcu nieraz rozmawiali przez telefon wymieniając się wyuzdaną wyobraźnią, co by nawzajem dla siebie zrobili, gdyby byli blisko. Moja Pani …zamruczał, w rzeczywistości jesteś jeszcze piękniejsza niż na zdjęciach i przyciągnął ją do siebie zaborczo łapiąc ja za tyłek, po czym łapczywie wessał się w jej usta wdzierając się do nich językiem.
Całował lepiej niż myślała, ale musiała się od niego oderwać, bo miała inny plan. Piotr jestem tu po to, by spełnić nasze fantazje, a jedną z nich jest twój gruby cudowny kutas, którego mam zamiar dziś spróbować…. wypróbować na wszystkie możliwe sposoby, mówiąc to ścisnęła dłonią jego przyrodzenie, które bardzo mocno wybrzuszało się w spodniach.
Usiądź proszę…mmm

Odsłony: 149

0 0 votes
Article Rating
0 0 votes
Article Rating

Autor

Author: Nieznany
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments