Test perfum z feromonami #1

Witajcie kochani.
Tak jak obiecałem dziś pierwsza recenzja perfum z feromonami.
Zacznijmy od męskich. Ja używałem Only with PheroStrong for Men
I co mogę o nich powiedzieć hmmm.

Może zacznijmy od tego, że nie wystarczy się popsikać taki perfumami i stado kobiet leci od razu za nami. No tak nie stety nie jest, a wielka szkoda. O ile łatwiejsze by było życie.
Perfumy, których używałem przez kilka dni na początku nie przemówiły do mnie samym zapachem. Ale po kilkudziesięciu minutach ten zapach zrobił się zupełnie inny. Zdecydowanie przypadł mi do gustu.
W sumie nie tylko mi. Na ogół używam zupełnie innych zapachów. A że mam w pracy jednak duży kontakt z ludźmi gdzie 70% to kobiety to zostało to od razu zauważone.
Na pewno czekacie na to najważniejsze. Czy działają.
Tak, działają. A w jaki sposób? Na 100% człowiek staje się odważniejszy w stosunku do kobiet, co też jest odbierane przez większość dobrze. A skoro jesteśmy odważniejsi to i bardziej komunikatywni. Potrafimy ( w moim przypadku) powiedzieć kobiecie to, czego się baliśmy wcześniej.
A to już jest bardzo dużo. Ja jestem zdecydowanie na tak i polecam te perfumy. Teraz będę testował drugie. Zobaczymy co się stanie.

Jeśli chodzi o perfumy damskie to dałem do testów mojej bliskiej znajomej. Ona używała Just with PheroStrong for Women
Zapewne jesteście ciekawi jej wniosków.

Zacznijmy może od tego, że moja znajoma. Jest osobą bardzo skrytą i nieśmiałą w stosunku do płci przeciwnej. Nie chciała na początku bawić się w jakieś testy itd. Ale udało mi się ją namówić.
Po dwóch dniach stosowania tych perfum zadzwoniła do mnie i powiedziała, że nie wie, co się dzieje, ale zaczęła nawiązywać relacje między ludzkie, z czym zawsze miała problem. Nie wiem czy doszło do czegoś poważniejszego, ale przed nią jeszcze dwa perfumy do przetestowania. Więc wszystko może się zdarzyć.
Zapewne niedługo się dowiemy więcej. 
Wniosek jest taki że moja znajoma jest zdecydowanie na tak jeśli chodzi o Just with PheroStrong for Women

Oczywiście dla wszystkich chętnych mam kod rabatowy na 15% upust w sklepie SekrecikTabu15

Odsłony: 75

0 0 votes
Article Rating
0 0 votes
Article Rating

Autor

Author: Admin
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments